قوانین فروشگاه آسکو که کاربر گرامی با خرید از این سایت در اصل این قوانین را می پذیرد:

1- کاربر پیش از خرید باید تمامی توضیحات و عکس های کالاها را به دقت مطالعه کند و سپس محصول مورد نظر را خریداری کند، فروشگاه آسکو هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعویض و یا مرجوعی کالا نخواهد داشت.

2- طبق کالا و محصولی که کاربر از سایت فروشگاهی آسکو خریداری می کند ممکن است زمان ارسال کالا از 3 روز تا 1 ماه متغییر باشد که شرکت آسکو هیچگونه مسئولیتی در قبال تامین کالاها در مدت زمان خاصی نخواهد داشت.

3- کالاهایی که با پست و یا تیپاکس خدمت کاربران گرامی آسکو ارسال می شوند در زمان ارسال کاملا سالم و بی عیب بوده و شرکت آسکو هیچگونه مسئولیتی در قبال دیرکرد، گم شدن و یا شکسته شدن کالاها پس از ارسال به شرکت پست و یا تیپاکسی را ندارد.

4- قیمت کالاها با توجه به نوسانات قیمتی در داخل کشور ممکن است متغییر باشد، لذا برخی کالاها ممکن است پس از پرداخت شما قیمتش بالاتر رفته باشد که طی تماس تلفنی از فروشگاه آسکو با شما  درمیان گذاشته می شود. کاربر می تواند سفارش خود را یا لغو کند و شرکت آسکو موظف است مبلغ فاکتور مشتری را ظرف حداکثر 3 روز کاری به شماره حساب یا کارت کاربر که کتباٌ به فروشگاه آسکو علام می نماید، بازگردانی کند و یا کاربر مابه تفاوت را پرداخت کند و کالای خود را ثبت سفارش نهای بنماید. 

5- در مورد 4، شرکت آسکو هیچگونه مسئولیتی در قبال اشتباه بودن شماره کارتی که کاربر برای بازپس گرفتن مبلغ خود ارائه می دهد، نخواهد داشت و مسئولیت آن تماما با کاربر خواهد بود.

6- تمامی اطلاعات کاربر اعم از شماره تماس، آدرس ایمیل و تمامی اطلاعاتی که در سایت آسکو وارد می کند نزد آسکو محفوظ می ماند.