ما که هستیم؟

نشانی وب‌سایت ما: https://www.ascoagri.ir.

فروشگاه آسکو جامع ترین فروشگاه پهپاد کشاورزی و پهپاد سمپاش است.

آسکو شرکتی پیشـرو در طراحی و ساخت انواع پهپادها و ماشین های هوشمند کشاورزی به صورت بومی، با بهره‏ گیری از تخصص و دانش جوانان ایرانی مطابق با استاندارهای جهانی است.

ما در فروشگاه آسکو انواع خدمات مهندسی با استفاده از پهپادها در زمینه کشاورزی، پایش و پیمایش، نقشه‏ برداری، تعمیرات تخصصی انواع ربات‏ های پرنده و آموزش بکارگیری پهپادها، با کیفیت و دقتی منحصر بفرد ارائه می‏کنیم.

از سال 1396 تاکنون کوشیده ‏ایم با ارائه ‏ی بهترین کیفیت، بالاترین دقت و بکارگیری بروزترین تکنولوژی، رضایت و حمایت مشتریان را توشه‏ ی راه خود کنیم.

 

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا؟

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه است.سپس پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

فرم‌های تماس

سایت فروشگاهی آسکو به کاربران خود این اطمینان را می دهد که از آدرس ایمیل، شماره تماس و آدرس پستی شما فقط به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات به شما است و در اختیار هیچ نهادی قرار نخواهد گرفت. 

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. این اطلاعات برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را برای نظر بعدی تان پر کنید.  این کوکی‌ها تا یک سال در ذخیره می مانند.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” مرا به یاد داشته باشید “، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورودی حذف خواهند شد.